wtorek, 21 stycznia 2014

Wyniki konkursu muzycznego !

86.
Hm, przyznam się, że było mi naprawdę ciężko wybrać zwycięzcę. Czytałam, przeglądałam wasze prace po parę razy. Wygraną przyznają Ani ! :)

Muzyka jest dla mnie wszystkim nie oddzielną częścią mojego życia. Gram na gitarze, (jeszcze na flecie i trąbce- amatorsko tak że nie umiem świetnie grać ale po jednej piosence był zagrała xD)  gram jeszcze na keyboardzie możesz zobaczyć kilka filmików  tu https://www.youtube.com/channel/UCeFS5QPTy9Mchl32Z_bjjZg
Zawsze gdy mam zły dzień siadam za klawiaturą i po prostu gram i śpiewam to mnie na maksa odpręża, wtedy zapominam o wszystkich codziennych problemach i przykrością wtedy liczy się tylko muzyka i to jest piękne. A gdy nie mam czasu grać słucham muzyki z telefonu w drodze do lub z szkoły. 
Pozdrawiam  Ania

Jej blog : 
 http://tiffani426.blogspot.com/

Na jej blogu znajdziecie m.in. bardzo ładne sesje zdjęciowe, pomysły na pomalowanie paznokci, filmiki jak gra na keyboardzie oraz posty codzienne, opisujące dzień. 

  

To tak, w skrócie o blogu Ani. Wszystkich was zachęcam do zajrzenia, komentowania, i obserwowania :  http://tiffani426.blogspot.com/ .

Pozostałe osoby biorące udział w konkursie :
Monika - 
http://design-by-monique.blogspot.com/
Anna - http://mocapu.blogspot.com/

Bardzo dziękuję wam za udział w konkursie ! :)
Was wszystkich zapraszam do zajrzenia na wyżej wymienione blogi :).
Prześlij komentarz